Executie sape, turnare sape

Echipament ciclism

Biciclete, accesorii, echipament ciclism

www.CiclismAmatori.ro • View topic - NOUTATI

NOUTATI

Sugestii şi Reclamaţii, Informaţii pentru începători (înregistrare, cum se pun poze şamd)

Moderator: davecamp

Re: Noutati

Postby andrei mocanu » Sun Dec 06, 2009 1:51 am

:D eu am vrut sa ne avem ca fratii, dar de data asta mi-a ajuns prostia unuia care nu stie ce vorbeste...e posibil sa fie prietenul tau, pactau, stii tu care (dealtfel are si user aici ;) )
andrei mocanu
Tzepar

Postby mariuscbn » Sun Dec 06, 2009 6:00 pm

O zdenta de om cu un caracter de tot KKTU si un forum ciclism.ro la fel!
NU accept sa vorbesca asa despre noi si in halul acesta!
Maimuta e masa ca se comporta ca maimutele si retardul asta!
Porcule veziti de cocina ta acolo si lasane pe noi!
mariuscbn

Postby C_man » Sun Dec 06, 2009 9:58 pm

Mda, hovidiu a ramas aceeasi vita cretina pe care o stiam. Am sa ii fac cinste cu un spalat pe dinti cu ranga cu prima ocazie cu care are ghinionul sa dau de el.
Engine man!
FELT Q200 2011
C_man
Membru Senior

Postby andrei mocanu » Mon Dec 14, 2009 8:18 pm

NO COMMENT...

"De 4 ani de zile acest forum este moderat in acelasi stil. Sunt useri care nu au avut nici o problema iar la polul opus avem intotdeauna o mica gasca de "revoltati" care au impresia ca au pus coada la pruna, se avanta in discutii offtopic, intra pe cate un topic unde simt "miros de sange" si pe urma se mira ca iau o pauza.

Tot in cei 4 ani am remarcat ca frustrarile se duc pe alte forumuri. La inceput a fost mbike, a urmat biciclism.ro, pe urma bluebike, acum frustratiiamatori. Forumuri "libere" cu 5 useri care posteaza si care au construit un forum " ca sa fim bagati in seama intr-o comunitate....". Existenta unei haznale unde se duce rahatul din cand in cand este absolut benefica pentru noi.

Traim intr-o lume libera in care tu poti alege sa intri pe un forum de ciclism si sa postezi despre ciclism sau poti intra pe acelasi forum si ne poti arata cat esti de frustrat. In aceeasi lume libera eu am dreptul sa iti restrictionez accesul pe acest forum pentru ca nu respecti regulile. Nu am nici o obligatie fata de tine, nu trebuie sa ma justific si nici nu simt nevoia sa iti dau o explicatie atunci cand iau o decizie..."
(sursa: www.ciclism.ro)
andrei mocanu
Tzepar

Postby mariuscbn » Mon Dec 14, 2009 9:01 pm

Adica iti bag pumnul in gura cand vrea p...a si cand vreu io si daca nu-ti convine...tot iti dau BAN ca asa vreau eu si regulamentul facut de un idiot ca mine si este pentru voi fraierilor ca eu si moderatorii fac exceptie de la regula si NU este valabil!
Cam asa s-ar traduce!
Mda ... un idiot! ovidiu asta.
I-am ciuruit! :lol:
mariuscbn

Postby CataRG » Tue Dec 15, 2009 10:16 am

Lumea se mira ca nu am luat "ban" pt. ce am scris acolo. Le-am zgandarit orgoliul in primul post(dandu-ma constient ca o sa primesc ban si astfel, in mandria lor, fortandu-i sa nu faca cum am scris ci cum am gandit eu). Apoi le-am zis de toate, mai ales mi-am reglat conturile cu Trevizes fara a folosi limbaj vulgar, doar combativ. Problema acolo e ca lumea posteaza doar cu frica de a lua ban. Asa ca mi-am incheiat activitatea acolo nu inainte de a mai tavali vreo 2-3 catei "cavaleri ai dreptatii, moralitatii si limbii romane". Primeam PM-uri sa ma potolesc, sa fiu cuminte si sa scriu eventual osanale dc nu vreau sa primesc ban de zici ca ma dadeau afara din tara. Cativa din cei care sunt mielusei acolo vin sa se exteriorizeze si sa emita "judecati de valoare" aici.
CataRG
Membru

Postby andrei mocanu » Tue Dec 15, 2009 7:28 pm

ok...ne-am spus of-urile, s-au spus vorbe de toate felurile...hai sa ne vedem cu toti de ale noastre si mai ales sa ne pregatim de sfintele sarbatori de craciun, si de petrecerea de anul nou...
ne-am aparat comunitatea, nu am ramas indiferenti, dar hai sa ramanem de aici incolo in limita limbajului decent, normal. actiuni beligerante nu isi au rostul, soselele sau traseele montane sunt destul de lungi ca sa incapem cu toti, sa ne salutam si sa ne respectam.
andrei mocanu
Tzepar

Postby davecamp » Tue Dec 15, 2009 7:30 pm

Total de acord cu ceea ce a punctat am43 ;)
Nu oricine are virtutea de a se comporta disciplinat in mijlocul dezordinei
davecamp
Moderator

Noutati

Postby mariuscbn » Tue Dec 15, 2009 9:40 pm

Doar ma stiti cu totii ca eu unu NU am nimic cu nici un ciclist din lumea asta si ii respect pe toti ciclistii oriunde si in orice colt al lumii se afla! Dar nici nu putem sta cu mainile in san la anumite jigniri aduse de un admin!
Doresc sarbatori fericite tuturor ciclistilor de ori unde ar fi ei ! ;)
PS: Sper ca am spus tot in acest mesaj si m-am facut inteles! :)
LE: Am sters poza EU! :D poate piricepe lumea ceva cu acest gest!
mariuscbn

Postby mariuscbn » Tue Dec 15, 2009 10:06 pm

mariuscbn

PreviousNext

Return to Informatii utile, Administrare, Nemultumiri